Här kommer lite bilder från dagens boende lektion.
| Vi slutade lektionen med att räkna ut hur mycket en portion kostar att laga. För 7,50 kr äter du denna goda och nyttiga grönsakssoppa Önskas receptet? Hör av dig!! Smakprov finns i kylskåpet. Hejdå!! |
Inga kommentarer:
Skicka en kommentar